10.02.2023     MCDN Ośrodek w Krakowie, 31-131 Kraków, ul. Garbarska 1

10-02-2023 NABÓR NA WOLNE STANOWISKO OBSŁUGI: Robotnik wysokokwalifikowany – 1 etat/1 osoba

Informacja do ogłoszenia z dnia 10.02.2023 r. na wolne stanowisko: robotnik wysokokwalifikowany w Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Ośrodek w Krakowie.
Na wyżej wymienione stanowisko został wybrany:
Pan Leszek Kudła – zam. w Krakowie
Uzasadnienie wyboru:
Komisja po dokładnym przeanalizowaniu przedłożonych dokumentów oraz przeprowadzeniu z kandydatem rozmowy kwalifikacyjnej, zdecydowała wybrać Pana Leszka Kudłę na stanowisko robotnika wysokokwalifikowanego – 1 etat. Wybrany kandydat został wysoko oceniona przez Komisję w procesie rekrutacji, ze względu na doświadczenie zawodowe, wiedzę merytoryczną, kompetencje oraz wykształcenie, które gwarantują spełnienie oczekiwań zawartych w ogłoszeniu.

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ogłasza nabór na stanowisko obsługi:

Robotnik wysokokwalifikowany – 1 etat/1 osoba

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli siedzibą w Krakowie, ul. Lubelska 23, 30-003 Kraków

Miejsce pracy: MCDN Ośrodek w Krakowie, 31-131 Kraków, ul. Garbarska 1
Umowa: pierwsza umowa na czas określony

Wymagane kwalifikacje: wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe kwalifikacje: mile widziane wykształcenie techniczne lub doświadczenie na podobnym stanowisku, samodzielność, dyspozycyjność.

 Główne obowiązki:

  1. Systematyczne przeglądy, konserwacje i drobne naprawy w zakresie robót ślusarskich, hydraulicznych, malarskich, itp. w budynku MCDN oraz jego otoczeniu;
  2. Współpraca pozostałymi pracownikami obsługi w zakresie monitoringu korytarzy, holi, pomieszczeń WC pod względem ładu i porządku, doraźna pomoc przy pracach porządkowych w budynku;
  3. Obsługa portierni wg potrzeb;
  4. Praca wg opracowanego harmonogramu, otwieranie/zamykanie budynku wg harmonogramu – rozbrajanie/uzbrajanie systemu alarmowego;
  5. Pomoc w przygotowaniu sal dydaktycznych do zajęć;
  6. Prowadzenie pojazdów samochodowych przydzielonych do eksploatacji zgodnie obowiązującymi przepisami zawartymi w kodeksie drogowym;
  7. Utrzymywanie pojazdów w stałej gotowości eksploatacyjnej oraz używanie ich wyłącznie zgodnie przeznaczeniem;
  8. Obsługa floty samochodów, sprawdzanie na bieżąco stanu technicznego pojazdów:
  9. dbałość o estetyczny wygląd,
  10. dbałość o terminowość przeglądu technicznego pojazdu i aktualne ubezpieczenie samochodowe,
  11. kontrola zużycia paliwa,
  12. zgłaszanie konieczności wykonania bieżących, okresowych napraw oraz wszelkich usterek i nieprawidłowości w eksploatacji pojazdów.
  13. Powielanie materiałów dydaktycznych – wg potrzeb;
  14. Pomoc przy załadowaniu i wyładowywaniu przewożonych materiałów
  15. Dostarczanie przesyłek pocztowych – wg potrzeb;
  16. Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego w ramach obowiązków wynikających zatrudnienia na stanowisku pracy oraz przepisów prawa.

Wymagane dokumenty:

  • List motywacyjny;
  • CV;
  • Świadectwa szkolne;
  • Kwestionariusz osobowy kandydata ubiegającego się o zatrudnienie;
  • Świadectwa pracy;

Dokumenty aplikacyjne należy składać do 28.02.2023 r. w zaklejonej kopercie dopiskiem „Robotnik wysokokwalifikowany – MCDN Ośrodek w Krakowie” w sekretariacie MCDN Ośrodka w Krakowie, 31-131 Kraków, ul. Garbarska 1

arrow