Jak zachęcić uczniów do większego zaangażowania na lekcji? Jak wyjść poza utarte schematy edukacyjne? Jak ułatwić komunikację z uczniami za pomocą stworzonego awatara? – na te i inne pytania odpowiemy 18 października na warsztatach „Animacja jako bodziec do zainteresowania odbiorcy”.
Jeśli poszukują Państwo nowych rozwiązań edukacyjnych, które podniosą atrakcyjność i efektywność lekcji to mamy dla Państwa ofertę specjalną. Już 18 października odbędą się warsztaty z trenerem edukacji online – Anną Falkowską. Podczas warsztatów zostaną przedstawione metody tworzenia animacji w obszarze nauczanego przedmiotu poprzez użycie gotowych szablonów lub postaci. Uczestnikom zajęć zostaną zaprezentowane narzędzia do stworzenia AWATARA nauczyciela, który może wesprzeć uczniów w procesie uczenia się poza godzinami lekcyjnymi. Zajęcia odbędą się w trybie online.
Szczegółowe informacje znajdą Państwo pod linkiem
https://mcdn.edu.pl/tarnow/animacja-jako-bodziec-do-zainteresowania-odbiorcy/
Serdecznie zapraszamy małopolskie szkoły do udziału w kolejnej edycji badań dotyczącej kondycji psychicznej młodzieży i nauczycieli. Badania realizowane są przez Krakowski Instytut Logoterapii we współpracy z Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Wokół zdrowia psychicznego” – „Od napięcia do równowagi – strategie radzenia sobie ze stresem w edukacji”. 29 października odbędzie się konferencja online, której celem jest refleksja nad zjawiskiem stresu w szkole.