29 sierpnia o godz. 15:00 zapraszamy nauczycieli przedmiotów zawodowych z powiatów: chrzanowskiego, oświęcimskiego, suskiego, myślenickiego i wadowickiego na konferencję online: „Warsztat pracy nauczyciela przedmiotów zawodowych w roku szkolnym 2022/2023”.
Podczas konferencji będą mieć Państwo okazję zapoznać się z ofertą wydawnictw przygotowaną na rok szkolny 2022/2023, poznać podręczniki i materiały dydaktyczne w zakresie kształcenia zawodowego; w programie przewidziany jest też wykład na temat edukacji włączającej w kształceniu zawodowym.
Serdecznie zapraszamy małopolskie szkoły do udziału w kolejnej edycji badań dotyczącej kondycji psychicznej młodzieży i nauczycieli. Badania realizowane są przez Krakowski Instytut Logoterapii we współpracy z Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Wokół zdrowia psychicznego” – „Od napięcia do równowagi – strategie radzenia sobie ze stresem w edukacji”. 29 października odbędzie się konferencja online, której celem jest refleksja nad zjawiskiem stresu w szkole.