Jak przygotować uczniów do egzaminu ósmoklasisty z użyciem bezpłatnych materiałów on-line? Ekspert British Council omówi oraz zaprezentuje przykłady ćwiczeń, poszczególnych sprawności językowych w odniesieniu do arkuszy egzaminacyjnych.
Zapraszamy wszystkich nauczycieli języka angielskiego szkół podstawowych na bezpłatne szkolenie online organizowane przez British Council oraz MCDN. Seminarium poświęcone egzaminowi ósmoklasisty z języka angielskiego „Jak przygotować uczniów do egzaminu ósmoklasisty z użyciem bezpłatnych materiałów on-line” odbędzie się w dniu 11 kwietnia. Szkolenie będzie certyfikowane.
Szkolenie prowadzone będzie przez Piotra Pluskotę – doświadczonego nauczyciela języka angielskiego, autora materiałów edukacyjnych przygotowujących do egzaminów zewnętrznych oraz certyfikatów ESOL Cambridge.
W trakcie spotkania prowadzący omówi przykłady zadań egzaminacyjnych oraz zaprezentuje propozycje ćwiczeń w ramach poszczególnych sprawności językowych. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak szybko i skutecznie wzbogacić lekcje angielskiego korzystając z ogólnodostępnych materiałów online przygotowanych przez ekspertów British Council.
Wszyscy zainteresowani proszeni są o zarejestrowanie się pod linkiem: http://bitly.pl/KAwKO
Pytania prosimy kierować na adres: m.stinia@mcdn.edu.pl
Za nami wyjątkowa konferencja poświęcona edukacji STEAM w pracy z najmłodszymi uczniami. Spotkanie zgromadziło nauczycieli przedszkoli, klas 1–3 oraz specjalistów, dla których ważny jest rozwój poznawczy dzieci, budowanie relacji i tworzenie środowiska sprzyjającego współpracy — również w grupach wielokulturowych.
Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. św. Łazarza” zaprasza szkoły, przedszkola oraz wszystkie środowiska edukacyjne do udziału w szóstej edycji świątecznego wyzwania #KolędaDlaHospicjum2025. To inicjatywa, która łączy radość wspólnego kolędowania z realnym wsparciem dla pacjentów jednego z najstarszych hospicjów w Polsce.