11.05.2024

Nauczyciele w akcji! Aktywny wypoczynek i odkrywanie skarbów Małopolski – konferencja

pryzma światła słonecznego przez skałę

Nie ustajemy w promowaniu zdrowego stylu życia, aktywnego wypoczynku, sprawności fizycznej i ciekawości świata. To właśnie dzięki Państwu – dyrektorom szkół, przedszkoli i placówek oświatowych oraz dzięki nauczycielom i wychowawcom, możemy najskuteczniej docierać do młodych ludzi i inspirować ich do czynnych form spędzania wolnego czasu.

27 maja br. serdecznie zapraszamy na konferencję online, która będzie doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy na temat korzyści płynących z regularnej aktywności fizycznej oraz poznania ciekawych miejsc w naszym regionie.

Uczestnicy konferencji wysłuchają trzech inspirujących wykładów. Jako pierwszy wystąpi dr hab. Marcin Grandys, profesor UJ, który przybliży temat aktywności ruchowej człowieka jako cudownego leku bez recepty, zbędnych kosztów i skutków ubocznych.

Kolejny prelegent, Marcin Pałach, dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji oraz prezes Tarnowskiej Organizacji Turystycznej zaprezentuje atrakcyjne propozycje turystyczne w ramach projektu „Tarnów i enoTARNOWSKIE – dobry kierunek na odkrywanie i zwiedzanie”.

Ostatni wykład pt. „Bezpieczeństwo w górach – planowanie wycieczek” poprowadzi Jerzy Siodłak, Naczelnik Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, który w swoim wystąpieniu przekaże istotne informacje dla wszystkich miłośników górskich eskapad pragnących cieszyć się przygodą w sposób odpowiedzialny i bezpieczny.

Program konferencji wraz z możliwością zapisu

 

wróć do listy aktualności
arrow
Facebook
YouTube