8 maja br. Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek w Tarnowie zaprasza wszystkich zainteresowanych nauczycieli wychowania fizycznego na warsztaty stacjonarne „Metodyka nauczania biegów średnich i długich oraz wykorzystanie nowoczesnych pomocy dydaktycznych na zajęciach wychowania fizycznego”.
Warsztaty odbędą się w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kazimierza Brodzińskiego w Lipnicy Murowanej i będą poprowadzone przez Paulinę Surówka – wielokrotną medalistkę Mistrzostw Polski w biegach średnio i długodystansowych oraz uczestniczkę Mistrzostw Świata w biegach górskich stylem anglosaskim, zawodniczkę Klubu Sportowego AZS AWF Kraków pod opieką Trenera Wacława Mirka. Prowadząca warsztaty jest także Certyfikowanym Instruktorem Fitness, Trenerem Personalnym oraz Trenerem Medycznym.
W programie:
A także:
Prowadzący: dr Robert Truchan – doradca metodyczny wychowania fizycznego w MCDN Ośrodek w Tarnowie, nauczyciel w Szkole Podstawowej w Bogoniowicach z filią w Kipsznej.
Zapisz się
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9. Wydarzenie zorganizowane wspólnie z małopolskimi uczelniami, instytutami naukowymi i branżowymi centrami umiejętności dla uczniów szkół ponadpodstawowych studentów/doktorantów oraz wszystkich osób dorosłych zainteresowanych rozwojem zawodowym.
Biznes i zarządzanie to przedmiot, który zastąpił w szkołach ponadpodstawowych podstawy przedsiębiorczości. W jego ramach uczniowie rozwijają kluczowe kompetencje przyszłości – współpracę, komunikację, kreatywność oraz innowacyjne podejście do wyzwań gospodarczych i społecznych.