We współczesnym świecie nauka staje się wyzwaniem, z którym uczniowie często muszą zmierzyć się samodzielnie. Łatwo powiedzieć „ucz się”, zapominając, że proces uczenia się to nieustanna podróż wymagająca zaangażowania, cierpliwości i elastyczności.
Jak co roku, w marcu, Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek w Krakowie zaprasza dyrektorów oraz nauczycieli szkół i placówek edukacyjnych z Małopolski do udziału w XIII Salonie Edukacyjnym. Perspektywy Polskiej Edukacji.
Temat tegorocznej konferencji brzmi : „Ucz się – jak to łatwo powiedzieć. Rozwijanie uczniowskich kompetencji w zakresie uczenia się”.
Doświadczenie i wiedza zaproszonych przez nas prelegentów:
pozwolą nam zgłębić teoretyczne i praktyczne aspekty procesu uczenia się oraz skłonią do pogłębionej refleksji nad tworzeniem przyjaznego środowiska dla pracy ucznia.
Zapraszamy Państwa na spotkanie, które odbędzie się w Auli Głównej Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, ul. Podchorążych 2.
Dołącz do nas, 7 marca w godz. 14.00 – 18.15, aby wspólnie z naszymi Ekspertami kształtować przyszłość edukacji i stworzyć lepsze warunki rozwoju dla naszych uczniów.
Zapisz się już dziś i bądź częścią tego inspirującego wydarzenia!
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Witold Kozłowski – Marszałek Województwa Małopolskiego, dr Gabriela Olszowska – Małopolski Kurator Oświaty
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9. Wydarzenie zorganizowane wspólnie z małopolskimi uczelniami, instytutami naukowymi i branżowymi centrami umiejętności dla uczniów szkół ponadpodstawowych studentów/doktorantów oraz wszystkich osób dorosłych zainteresowanych rozwojem zawodowym.
Biznes i zarządzanie to przedmiot, który zastąpił w szkołach ponadpodstawowych podstawy przedsiębiorczości. W jego ramach uczniowie rozwijają kluczowe kompetencje przyszłości – współpracę, komunikację, kreatywność oraz innowacyjne podejście do wyzwań gospodarczych i społecznych.