Co nowego w MCDN?

Zarządzanie w oświacie, wychowanie, profilaktyka i opieka, edukacja zdrowotna, technologie informacyjno-komunikacyjne, edukacja zawodowa i doradztwo edukacyjno-zawodowe – to tylko niektóre obszary wsparcia dla nauczycieli i dyrektorów, które przygotowaliśmy w listopadzie.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą szkoleniową. W związku z obecną sytuacją epidemiczną oprócz szkoleń prowadzonych stacjonarnie w naszych Ośrodkach w Krakowie, Nowym Sączu, Oświęcimiu i Tarnowie, zapraszamy na formy realizowane online. Kontynuujemy również wsparcie w ramach organizacji sieci współpracy i samokształcenia. To dobra okazja do dzielenia się wiedzą i doświadczeniami w celu wspólnego rozwiązywania problemów edukacyjnych. Przygotowaliśmy również dla Państwa ofertę konferencyjną.

Zapraszamy na szkolenia z następujących obszarów:

Zapisy odbywają się elektronicznie poprzez wypełnienie formularza w Systemie Rezerwacji Szkoleń.