23.11.2023

Akademia Oceniania zaprasza

grafika zapraszająca na dwa spotkania z cyklu Akademii Oceniania MCDN

Akademia Oceniania, w ramach doskonalenia  zawodowego nauczycieli, zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w dwóch nowych, bezpłatnych, inspirujących szkoleniach online.

Pierwsze z nich, zatytułowane „Praktyczny kurs krok po kroku projektowania oceniania zachowania na miarę potrzeb współczesnej szkoły„, odbędzie się zdalnie, we wtorek 28 listopada br.  Tematyka seminarium obejmie nie tylko teoretyczne aspekty oceniania zachowania uczniów, ale także praktyczne  aspekty projektowania skutecznych sposobów oceniania. Dr hab. Sylwia Jaskulska prof. UAM podzieli się swoim bogatym doświadczeniem, prezentując konkretne przypadki zastosowania nowoczesnych metod w praktyce pedagogicznej.

Drugie „Ocenianie wewnątrzszkolne – wspierające, motywujące i zgodne z prawem” odbędzie się zdalnie w czwartek  14 grudnia br. i poprowadzi je Izabela Suckiel, ekspert prawa oświatowego. Tematyka seminarium skoncentrowana będzie na skutecznych metodach oceniania wewnątrzszkolnego, roli oceniania jako narzędzia wsparcia dla uczniów oraz zasadach zgodności z obowiązującym prawem oświatowym.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach, które z pewnością umożliwią bezpośrednie wdrażanie poznanych metod do praktyki nauczycielskiej oraz przyczynią się do podniesienia jakości procesu oceniania.

Więcej informacji i możliwość zapisów

wróć do listy aktualności
arrow
Facebook
YouTube