16.07.2020

Akredytacja dla Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Z przyjemnością informujemy, że działania naszej placówki za ostatnie 5 lat zostały bardzo wysoko ocenione przez komisję akredytacyjną powołaną przez Małopolskiego Kuratora Oświaty i otrzymaliśmy akredytację na kolejne lata.

Akredytacja stanowi potwierdzenie, że nasza placówka zapewnia wysoką jakość prowadzonych form doskonalenia zawodowego nauczycieli oraz spełnia wymagania ustalone w prawie oświatowym.

Wszystkie owocne lata działania Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli są również Państwa zasługą. Bardzo dziękujemy za aktywny udział w naszych kursach i cenne opinie, które pozwalały nam modyfikować ofertę i dostosowywać ją do Państwa oczekiwań.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszej oferty w nowym roku szkolnym! Oprócz sprawdzonych szkoleń, zaproponujemy wiele nowości, między innymi warsztaty, które są odpowiedzią na potrzeby, które powstały w czasie zdalnego nauczania.

Decyzja Małopolskiego Kuratora Oświaty