06.11.2023

„Bezpieczeństwo Cyfrowe w Erze Sztucznej Inteligencji. Ochrona, Edukacja i Innowacje”

Grafika promująca konferencję

Jakie są formy cybermanipulacji? Ile zapłacisz za kryształowy miecz zagłady? Jak twórcy gier komputerowych wykorzystują zachowanie człowieka?  Czy AI to spisek czy potencjalne narzędzie edukacyjne? Na te i inne pytania odpowiedzą nasi prelegenci podczas konferencji pt. „Bezpieczeństwo Cyfrowe w Erze Sztucznej Inteligencji. Ochrona, Edukacja i Innowacje”, która odbędzie się w formie hybrydowej 7 listopada br. 

Konferencja jest realizowana w ramach cyklu wydarzeń „Cyberświadomi” poświęconych szeroko rozumianej i istotnej w dzisiejszych czasach tematyce bezpieczeństwa cyfrowego oraz rozsądnego wykorzystania narzędzi cyfrowych w tym Sztucznej Inteligencji. W trakcie konferencji uczestnicy wysłuchają stacjonarnie lub online wykładu prof. dr hab. Tomasza Grzyba dot. sposobów wykorzystywania przez twórców gier komputerowych wiedzy z zakresu psychologii. Nauczyciel oraz wykładowca akademicki Łukasz Gierek przybliży uczestnikom tematykę socjotechniki i form cybermanipulacji w przestrzeni cyfrowej. O wykorzystaniu AI w pracy z uczniem opowie Arkadiusz Nalepka – nauczyciel konsultant MCDN. Konferencja będzie również okazją to zapoznania uczestników z planowanymi i realizowanymi przez MCDN działaniami w ramach cyklu „Cyberświadomi”.

Do udziału w konferencji zorganizowanej przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli – Ośrodek w Tarnowie zapraszamy dyrektorów szkół oraz nauczycieli.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli:
Marszałek Województwa Małopolskiego – Witold Kozłowski,
Małopolski Kurator Oświaty – Barbara Nowak.

Program konferencji wraz z możliwością zapisu…

wróć do listy aktualności
arrow
Facebook
YouTube