30.09.2023

Biblioteka szkolna miejscem dla kreatywnych – szkolenie

grafika, biblioteka, nauczycielka czytająca książkę

Biblioteka szkolna to nie tylko czytelnia, ale także miejsce, w którym rozwijamy wyobraźnię, szukamy inspiracji do rozwoju pasji i zainteresowań. Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli zaprasza na szkolenie rozwijające w sposób praktyczny warsztat pracy nauczyciela bibliotekarza.

Na stacjonarnych warsztatach „Biblioteka szkolna miejscem dla kreatywnych” nauczyciele bibliotekarze szkół podstawowych będą mieli możliwość stworzyć grę planszową, poznać praktyczne formy pracy z tekstem literackim, stać się bibliotecznym detektywem i rozwiązać zagadki i łamigłówki, by w bibliotece było zabawnie, ciekawie i kreatywnie.

Warsztaty odbędą się 18.10.2023 r. w MCDN Ośrodku w Nowym Sączu, 20.10.23 r. w Ośrodku w Tarnowie, 25.10.2023 r. – w Ośrodku w Krakowie i 27.10.2023 r. w Ośrodku w Oświęcimiu.

Zapraszamy do zapisów: