Budowanie Myślącej Klasy na lekcjach matematyki — warsztaty

kolaż zdjęć promujących wydarzenie

Zapraszamy nauczycieli matematyki szkół podstawowych klas 4-8 i szkół ponadpodstawowych na stacjonarne spotkanie warsztatowe dotyczące innowacyjnej metody nauczania — Myśląca Klasa. Metodę tą opracował kanadyjski ekspert edukacji matematycznej, prof. Peter Liljedahl.

Warsztaty umożliwią Państwu poznanie innowacyjnej metody i praktycznego działania w zakresie aranżacji klasowej przestrzeni. Przedstawimy także sposoby sprzyjające kreatywnej pracy, doboru rodzaju zadań w Myślącej Klasie i rozwiązań stymulujących aktywność i zaangażowanie uczniów.

Warsztaty odbędą się 20 kwietnia br., a poprowadzi je Katarzyna Rylska – wieloletnia nauczycielka matematyki, tutorka oraz trenerka metody „Myślącej klasy” w Szkole Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i na Uniwersytecie Warszawskim.

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma nieodpłatnie książkę dr Petera Liljedahla “Budowanie Myślących Klas na lekcjach matematyki”. Dr Liljedahl to uznany ekspert z zakresu edukacji matematycznej, profesor edukacji matematycznej na Wydziale Edukacji oraz członek stowarzyszony na Wydziale Matematyki Uniwersytetu Simona Frasera w Vancouver w Kanadzie.

Szczegółowe informacje i zapisy