Co musi wiedzieć dyrektor w związku z najnowszymi zamianami Kodeksie Pracy?

Grafika przedstawiająca informacje podstawowe o szkoleniu

Już 26 kwietnia odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Akademii Zarządzania, w którym zostaną przybliżone zmiany w Kodeksie Pracy i związane z tym obowiązki i zadania dyrektora szkoły lub placówki oświatowej.

W życie wchodzą przepisy, regulujące wiele nowy kwestii w zakresie zatrudniania i pracy m.in. wprowadzanie pracy zdalnej. W tym też kontekście podczas szkolenia zostanie przekazana wiedza z tego zakresu – szczególnie w kontekście szkoły. Program szkolenia będzie obejmował m.in. omówienie zmian dotyczących: nawiązywania stosunku pracy, nowych uprawnień rodzicielskich, czasu pracy oraz urlopów a także nowych obowiązków informacyjnych dla pracodawców. Ponadto w programie przewidziano również tematykę związaną z: kontrolą trzeźwości pracownika i związane z tym procedury, pracę zdalną w szkole i warunki jej wprowadzenia jak również prowadzenie dokumentacji pracowniczej.

Seminarium poprowadzi Piotr Koper – prawnik, negocjator, specjalista z zakresu prawa pracy, prawa oświatowego, prawa związkowego i sporów zbiorowych, występuje w Sądzie Pracy w charakterze pełnomocnika procesowego, obrońca w postępowaniu wyjaśniającym oraz dyscyplinarnym.

Szkolenie będzie służyło przekazaniu informacji dotyczących właściwego stosowania najnowszych przepisów prawa pracy w kontekście zatrudnienia w szkole lub placówce oświatowej. Podczas spotkania prowadzący będzie odpowiadał na pytania uczestników.
Zapraszamy do udziału!

Program seminarium i możliwość zapisów w linku: http://bitly.pl/8Fr8t