17.09.2020

Co po kształceniu na odległość? – muzyka w szkołach ogólnokształcących

Jak przygotować się do pracy w nowym roku szkolnym? Na co zwrócić uwagę przy realizacji podstawy programowej z muzyki w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych?

Zapraszamy nauczycieli muzyki szkół podstawowych i ponadpodstawowych na bezpłatne seminarium online, podczas którego przedstawione zostaną możliwości wykorzystania technologii TIK do przygotowania propozycji lekcji. Zaprezentowane będą przykłady metod eksperymentalnych, aktywnych oraz rozwiązania i propozycje w zakresie wybranych tematów. Badane będą sposoby wykorzystania zasobów, z których już nauczyciele korzystali podczas kształcenia na odległość. Uczestnicy wraz z prowadzącą seminarium dokonają analizy sposobów dostosowania programu nauczania do realiów funkcjonowania szkoły.

Seminarium odbędzie się 29 września w godzinach 16:30 – 19:00.

Poprowadzi je nasz doradca metodyczny ds. muzyki – Agnieszka Gietner.

Zapraszamy do zapisów w Systemie Rezerwacji Szkoleń