Dyrektor szkoły jako kreator jej autorskiego modelu

Dwóch mężczyzn przedstawiających dokumentację siedzącej kobiecie - dyrektor.

Zapraszamy dyrektorów i wicedyrektorów szkół i placówek oświatowych na warsztaty z zarządzania w oświacie. Spotkanie online będzie okazją do omówienia zagadnień związanych z rolą dyrektora we współczesnej szkole.

Dynamika zmian w obszarze zarządzania jest w dalszym ciągu wysoka. Warsztaty, które proponuje dr Jerzy Lackowski pozwalają na połączenie kilku kwestii wynikających z organizacji pracy dyrektora szkoły. W czasie spotkanie przybliżone zostaną zagadnienia związane z przywódczą rolą dyrektora, współpracą z kuratorium oświaty i lokalnymi władzami samorządowymi, wpływem programów i projektów autorskich na poprawę efektywności i skuteczności pracy nauczyciela oraz rozbudzania uczniowskich zainteresowań przedmiotem.

Zajęcia będą realizowane online 17 marca i kierowane są do kadry kierowniczej placówek oświatowych.

Spotkanie poprowadzi dr Jerzy Lackowski – doktor nauk humanistycznych, nauczyciel akademicki, dyrektor Studium Pedagogicznego UJ, wojewódzki kurator oświaty w Krakowie w latach 1990-2002, współautor obecnie obowiązujących standardów kształcenia przyszłych nauczycieli.

Link do formularza zapisu i programu: „Dyrektor szkoły jako kreator jej autorskiego modelu”