Dyrektor wobec wyzwań współczesności i przyszłości – konferencja

roślina w dłoniach

Zarządzanie może być satysfakcjonujące, ale stanowi także duże wyzwanie, wymagające szybkich decyzji i kreatywności. Jest również okazją do tego, by rozwijać się i uczyć…

„Dyrektor wobec wyzwań współczesności i przyszłości” – to tytuł konferencji, do udziału w której zapraszamy kadrę zarządzającą przedszkolami, szkołami i placówkami, a także wszystkich zainteresowanych nauczycieli.

Mencjusz powiedział: „Prawa nie działają same z siebie”, a Eurypides dodał: „Tym, których sprawa jest słuszna, nigdy nie brak argumentów”. Podczas naszej konferencji adwokaci: Michalina Koligot oraz Marta Krzyżanowska z Kancelarii Prawa Oświatowego Kowalak Jędrzejewska Konrady i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni w Poznaniu podpowiedzą Państwu, w jaki sposób dyrektor, nauczyciele mogą i powinni reagować na hejt oraz zniesławienie w przedszkolu, szkole i placówce oraz jak postępować z trudnym rodzicem i chronić siebie. Z kolei inż. Filip Polanowski przybliży uczestnikom konferencji, w jaki sposób można wykorzystać sztuczną inteligencję, by unowocześnić i usprawnić funkcjonowanie przedszkola, szkoły czy placówki. Konferencja, która odbędzie się 22 listopada br. wpisuje się także w kierunki polityki oświatowej państwa na obecny rok szkolny.

Zapraszamy serdecznie do udziału w wydarzeniu.

Program konferencji wraz z możliwością zapisów