Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego – z nami to łatwe!

Grafika z materiałami edukacyjnymi z języka angielskiego

Jak przygotować uczniów do egzaminu ósmoklasisty z użyciem bezpłatnych materiałów on-line? Ekspert British Council omówi oraz zaprezentuje przykłady ćwiczeń, poszczególnych sprawności językowych w odniesieniu do arkuszy egzaminacyjnych.

Zapraszamy wszystkich nauczycieli języka angielskiego szkół podstawowych na bezpłatne szkolenie online organizowane przez British Council oraz MCDN. Seminarium poświęcone egzaminowi ósmoklasisty z języka angielskiego „Jak przygotować uczniów do egzaminu ósmoklasisty z użyciem bezpłatnych materiałów on-line” odbędzie się w dniu 11 kwietnia. Szkolenie będzie certyfikowane.

Szkolenie prowadzone będzie przez Piotra Pluskotę – doświadczonego nauczyciela języka angielskiego, autora materiałów edukacyjnych przygotowujących do egzaminów zewnętrznych oraz certyfikatów ESOL Cambridge.

W trakcie spotkania prowadzący omówi przykłady zadań egzaminacyjnych oraz zaprezentuje propozycje ćwiczeń w ramach poszczególnych sprawności językowych. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak szybko i skutecznie wzbogacić lekcje angielskiego korzystając z ogólnodostępnych materiałów online przygotowanych przez ekspertów British Council.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o zarejestrowanie się pod linkiem: http://bitly.pl/KAwKO
Pytania prosimy kierować na adres: m.stinia@mcdn.edu.pl