III Małopolskie Forum Przedmiotów Przyrodniczych już wkrótce!

grafika promująca konferencję

O przyrodzie, z naturą w tle będziemy aktywnie rozmawiać podczas III Małopolskiego Forum Przedmiotów Przyrodniczych. We współpracy z naszymi Partnerami przygotowaliśmy dla Państwa bogatą, różnorodną i bezpłatną ofertę. Cykl spotkań rozpoczynamy 24 kwietnia br. konferencją pod hasłem „Złap oddech! Zielono mi!”

Małopolskie Forum Przyrodnicze to także cykl inspirujących wydarzeń towarzyszących. Wśród nich znajdziecie Państwo m.in. warsztaty w salach wystawowych Centrum Edukacji Przyrodniczej oraz laboratoriach na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego, w Muzeum Przyrodniczym Polskiej Akademii Nauk, zajęcia na terenach Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego, Centrum Edukacji Ekologicznej Symbioza, ofertę konferencji Edukacja w terenie czy seminaria online.

Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie honorowym patronatem objęli Marszałek Województwa Małopolskiego i Małopolski Kurator Oświaty.

Program konferencji wraz z możliwością zapisu

Wydarzenia w ramach III Forum Przedmiotów Przyrodniczych

Zwiastun III Forum Przedmiotów Przyrodniczych