31.01.2023

Zestaw materiałów edukacyjnych z języka angielskiego

Jak skutecznie przygotować swoich uczniów do nowej matury z języka angielskiego 2023- 2024? Eksperci British Council omówią oraz zaprezentują przykłady ćwiczeń poszczególnych sprawności językowych w odniesieniu do arkuszy maturalnych.

Zapraszamy wszystkich nauczycieli języka angielskiego szkół średnich na bezpłatne szkolenie online organizowane przez British Council oraz MCDN.

Seminarium poświęcone nowej maturze z języka angielskiego pt. „Skutecznie przygotuj swoich uczniów do matury z języka angielskiego”, odbędzie się w dniu 18.02.2023. Szkolenie będzie certyfikowane.

Seminarium poprowadzą: Małgorzata Burgiel oraz Ewa Kosteczka – nauczycielki języka angielskiego, autorki materiałów edukacyjnych przygotowujących do matury oraz certyfikatów ESOL Cambridge z doświadczeniem pracy w Polsce i zagranicą.

W trakcie spotkania prowadzące omówią przykłady zadań egzaminacyjnych obowiązujących na Maturze 2023 oraz zaprezentują propozycję ćwiczeń w ramach poszczególnych sprawności językowych. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak szybko i skutecznie wzbogacić lekcje angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym korzystając z ogólnodostępnych materiałów online przygotowanych przez specjalistów British Council.

Link do rejestracji: Skutecznie przygotuj swoich uczniów do matury z języka angielskiego
Ewentualne pytanie prosimy kierować na adres: m.stinia@mcdn.edu.pl