Jak zarządzać szkołą? Budowanie kultury współpracy

Jak zarządzać szkołą, aby odpowiadała na wyzwania współczesności? W jaki sposób budować kulturę współpracy? Dlaczego tak ważna jest dobra komunikacja? W jaki sposób rozwiązywać ewentualne konflikty w szkole? Czym jest mediacja i dlaczego warto skorzystać ze wsparcia profesjonalisty?

Na te oraz inne pytania odpowiedzą zaproszeni eksperci podczas konferencji online „Jak zarządzać szkołą? Budowanie kultury współpracy”, która odbędzie się 15 lutego w godz. 11:00 do 14:00. Wydarzenie kierowane jest do kadry zarządzającej przedszkolami, szkołami i placówkami, przedstawicieli organów prowadzących szkoły oraz wszystkich zainteresowanych nauczycieli.

Podczas spotkania online Oktawia Gorzeńska – autorka książki „Projekt zmiana – od frustracji do satysfakcji z pracy w szkole – warsztatownik” oraz ekspert w zakresie zmiany, innowacji i przywództwa opowie, jak wzmacniać sprawczość własną dyrektora i grona pedagogicznego. Z kolei Agnieszka Jankowska – innowacyjna Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostródzie podzieli się doświadczeniami w budowaniu właściwych relacji, opowie o znaczeniu prawidłowej komunikacji, systemowym organizowaniu pracy w szkole oraz sposobach modelowania szkolnej przestrzeni. Sławomir Piwowarczyk – specjalista w zakresie mediacji wskaże zalety profesjonalnej pomocy w zakresie mediacji, a także wyjaśni zasady i procedury mediacji.

Zgłoszenia prosimy kierować przez elektroniczny System Rezerwacji Szkoleń. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zgłoszenia do dnia 11 lutego. Przed konferencją zalogowani uczestnicy otrzymają link aktywacyjny umożliwiający dostęp do MS Teams.

Program Konferencji

Program Konferencji - ulotka