Konferencja „Mimo wszystko – dzieci myślą!”

Logiczne myślenie to między innymi umiejętność szybkiego i efektywnego wykorzystania wiedzy, zdolność do szybkiego przetworzenia i wyciągnięcia wniosków. O myśleniu obrazami, abstrahowaniu oraz prostych sposobach na prowokowanie myślenia u dzieci opowiedzą zaproszeni eksperci podczas konferencji online.

27 października zapraszamy nauczycieli przedszkoli, edukacji wczesnoszkolnej, wychowawców świetlic, pedagogów na konferencję online „Mimo wszystko – dzieci myślą!” realizowaną przez Ośrodek w Krakowie. Jej celem jest dostarczenie praktycznych rozwiązań i pomysłów na to, jak na co dzień rozwijać umiejętności logicznego i twórczego myślenia u dzieci.

Podczas spotkania prof. dr hab. Małgorzata Żytko, kierownik Zakładu Wczesnej Edukacji i Kształcenia Nauczycieli Uniwersytetu Warszawskiego opowie o tym, jak rozwijać u dzieci radość logicznego myślenia. Trenerki Małgorzata Swędrowska i Magdalena Kulka pokażą, jak ważna jest rola książek w rozwijaniu myślenia małych dzieci oraz podzielą się sprawdzonymi sposobami na prowokowanie dzieci do myślenia.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapraszamy do zapisów, zostały ostatnie wolne miejsca.