08.01.2024

Konkurs na kalendarz adwentowy rozstrzygnięty

Uczestnicy wydarzenia w MCDN Ośrodek w Krakowie

Przed Świętami Bożego Narodzenia 20.12.2023 w Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Ośrodku w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Międzyszkolnym Konkursie na kalendarz adwentowy „Adventskalender 2023” organizowanym przez sieć współpracy nauczycieli języka niemieckiego szkół podstawowych Krakowa.

Dyrektor Małgorzata Dutka – Mucha wręczyła dyplomy i nagrody. Laureaci wraz ze swoimi nauczycielami wspólnie śpiewali kolędy po niemiecku i grali na bum bum rurkach, ponadto uczniowie wzięli udział w ekologicznych warsztatach plastycznych tworzenia ozdób choinkowych na płytach CD.
Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim nauczycielom, którzy zaangażowali się w organizację konkursu oraz przeprowadzili etapy szkolne.
Jury konkursu otrzymało bardzo kreatywne i piękne prace, więc wybór laureatów nie był prosty.

Zapraszam do obejrzenia galerii prac: https://pl.padlet.com/przejoanna/adventskalender-2023-otiz56i12lhl04o0

W etapie międzyszkolnym konkursu na kalendarz adwentowy jury przyznało następujące nagrody:

1. Zofia Kosek

Szkoła Podstawowa nr 36 w Krakowie
Opiekun: Ania Żurawel

1. Alicja Szczepańska

Szkoła Podstawowa nr 164 im. bł. Franciszki Siedliskiej w Krakowie
Opiekun: Joanna Przybyłowska

1. Aleksandra Czort

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Konopnickiej w Krakowie
Opiekun: Sylwia Hormańska

Filip Mól
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 w Krakowie im. Władysława Szafera
Opiekun: Krzysztof Nosek, Joanna Lubecka

Iwona Gucwa
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarnym Potoku
Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy wszystkich laureatom i uczestnikom!