12.12.2023

Media społecznościowe w komunikacji między ludźmi — najlepsze infografiki w konkursie

Baner infografika

Dziękujemy za Państwa wsparcie dla naszych uzdolnionych uczniów-uczestników konkursu na infografikę. Liczymy na Państwa obecność podczas uroczystej gali honorującej laureatów.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, którzy włożyli wiele wysiłku i kreatywności w stworzenie swoich infografik, gorące podziękowania składamy także nauczycielom wspomagającym uczniów w ich twórczej pracy. Spośród wszystkich znakomitych i inspirujących prac komisja konkursowa z wielkim trudem wybrała 6 zasługujących na wyróżnienia i nagrody:

• Weronika Zarabska – Szkoła Podstawowa im. płk. Narcyza Wiatra w Gostwicy
  • Aleksandra Pędzisz – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Bochni
  • Patrycja Czekaj – Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Józefa w Kaszowie
  • Michał Czaja – Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej–Curie w ZSG w Łapczycy
  • Julia Kostrzewa – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Brzesku
  • Artur Pojałowski – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielonkach

Mamy zaszczyt zaprosić dyrektorów szkół oraz uczniów-laureatów na uroczystą galę finałową konkursu na najlepszą infografikę poświęconą tematowi: „Czy media społecznościowe szkodzą czy pomagają komunikacji między ludźmi?”. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 14 grudnia br. o godz. 14.00, w tarnowskim Oddziale MCDN, przy ul. Nowy Świat 30 i zostanie połączone z debatą oksfordzką, której punktem wyjścia będzie teza: „Rozwój mediów społecznościowych przyniósł nam więcej szkód niż pożytku”. Podczas gali ogłosimy zwycięzców konkursu i wręczymy nagrody laureatom. Będzie to także doskonała okazja do spotkania się, wymiany doświadczeń oraz wspólnego świętowania osiągnięć naszych utalentowanych uczniów.
Do uczestnictwa w gali finałowej serdecznie zapraszamy również nauczycieli-opiekunów uczniów, którzy zostali laureatami konkursu.