09.03.2020

Model współpracy partnerskiej Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Dyrektorze! Nie zwlekaj, pomyśl o rozwoju kadry pedagogicznej i dołącz do naszego partnerstwa!

Podstawowym wymiarem działalności Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli jest współpraca ze szkołami i placówkami oświatowymi, a także instytucjami wspierającymi rozwój edukacji w regionie. Proponowany przez nas szeroki wachlarz form wsparcia uwzględnia potrzeby oraz oczekiwania środowiska oświatowego. Dobrym sposobem na rozpoczęcie współpracy jest podpisanie listu intencyjnego i świadczenie wzajemnych działań w ramach porozumienia. Model współpracy Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli ma na celu m.in. wsparcie rozwoju placówek oraz promocję ciekawych wydarzeń szkolnych, a także umożliwienie nauczycielom dzielenia się dobrymi praktykami na łamach miesięcznika „Hejnał Oświatowy”.

Chcemy być bliżej uczniów, wspierać rozwój kompetencji osobistych i zawodowych nauczycieli oraz towarzyszyć im w codziennych zmaganiach w pracy szkolnej. Proponujemy praktyczne i nowatorskie rozwiązania, dzielenie się pomysłami i metodami pracy, a także podpowiadamy, co w codziennej rzeczywistości szkolnej może okazać się wartościowe i godne uwagi.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszym Ośrodkiem w Tarnowie.