17.11.2023

„Motywacja jako determinant kompleksowego i zrównoważonego rozwoju aktywności fizycznej dzieci i młodzieży” – konferencja online

Dziewczynki ćwiczące na sali gimnastycznej

Ruch, wysiłek fizyczny daje wiele korzystnych zmian w organizmie człowieka. Badania pokazują, że im dłużej zachowujemy sprawność fizyczną, tym bardziej usprawniamy pamięć, koncentrację i budujemy odporność na stres. Dzięki aktywności fizycznej po prostu czujemy się lepiej.

22 listopada 2023 r. MCDN Ośrodek w Tarnowie zaprasza wszystkich zainteresowanych nauczycieli na konferencję online „Motywacja jako determinant kompleksowego i zrównoważonego rozwoju aktywności fizycznej dzieci i młodzieży” prowadzoną przez prof. dr hab. Jana Blecharza – psychologa sportu oraz doradców metodycznych.

W programie:

  • Motywacja i koncentracja w warunkach stresu związanego z uprawianiem sportu wśród uczniów
  • Strategie i techniki motywowania uczniów do aktywności fizycznej na lekcji wychowania fizycznego i zajęciach pozalekcyjnych
  • Analiza wybranych narzędzi i aplikacji TIK wykorzystywanych podczas zajęć ruchowych
  • Motywujące metody pracy stosowane na lekcjach wychowania fizycznego
  • Omówienie roli nauczyciela wychowania fizycznego jako inspiratora aktywności fizycznej

Program konferencji wraz z możliwością zapisów w linku: „Motywacja jako determinant kompleksowego i zrównoważonego rozwoju aktywności fizycznej dzieci i młodzieży”

wróć do listy aktualności
arrow
Facebook
YouTube