Nabór na stanowisko doradcy metodycznego z dnia 10 maja 2023

Nabór na stanowisko doradcy metodycznego

Kuratorium Oświaty w Krakowie ogłosiło nabór kandydatów na stanowisko doradcy metodycznego dla nauczycieli szkół i placówek znajdujących się na terenie województwa małopolskiego.

Zapraszamy do składania dokumentów do dnia 30 czerwca na stanowisko: doradcy metodycznego w następujących obszarach wspomagania: biologia, chemia, doradztwo zawodowe, edukacja wczesnoszkolna, edukacja dla bezpieczeństwa, etyka, filozofia, fizyka, geografia, historia, informatyka, język obcy nowożytny, język polski, język mniejszości narodowych, kształcenie specjalne, matematyka, plastyka, pedagog, psycholog, podstawy przedsiębiorczości, biznes i zarządzanie, przedmioty zawodowe, religia, technika, TIK, wychowanie fizyczne, wychowanie przedszkolne, wychowanie i profilaktyka.

Okres powierzenia obowiązków doradcy metodycznego: od 1 września 2023 r. do 31 sierpnia 2024 r., z możliwością przedłużenia.

Szczegółowe informacje o naborze i miejscu zatrudnienia zostały zamieszczone w załączonym ogłoszeniu.

Ogłoszenie o naborze kandydatów na stanowisko doradcy metodycznego – Kuratorium Oświaty