18.01.2024

PIŁKA NOŻNA – JAK ODNIEŚĆ SUKCES? — publikacja pokonferencyjna

Agata Wdowik, Paulina Włodarz, Małgorzata Dutka-Mucha, Tomasz Kulawik

W piłce nożnej także można osiągnąć wymierny sukces — przekonywali prelegenci konferencji metodycznej, która odbyła się 17 stycznia br.

Wydarzenie pt. „Piłka nożna – jak osiągnąć sukces?”, którego wykładowcami były osoby na co dzień pracujące z piłkarzami i piłkarkami, zgromadziło niemal 170 uczestników. Nasi goście podzielili się ze słuchaczami swoim ogromnym doświadczeniem zawodniczym i trenerskim, a fizjoterapeuta przekazał wiele cennych informacji na temat urazów w piłce nożnej i metod ich zapobiegania.

Prelegentami byli:

  • Tomasz Kulawik, trener piłki nożnej, były zawodnik, reprezentant Polski, wieloletni kapitan Wisły Kraków;
  • Krzysztof Wdowik, fizjoterapeuta reprezentacji Polski U-19 oraz drużyn ligowych piłki nożnej na poziomie I ligi (obecnie Raków Częstochowa), wykładowca i doktorant Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Fizjoterapia oraz AWF w Katowicach na kierunku Przygotowanie Motoryczne w Grach Zespołowych;
  • Paulina Włodarz – trenerka Kadry Małopolski dziewcząt do lat 13 oraz asystent Kadry Małopolski dziewcząt do lat 15, zawodniczka Wisły Kraków;
  • trenerzy piłki nożnej UEFA: Krzysztof Krok, Piotr Sędor, Tomasz Dudek- związani od wielu lat z piłką nożną na różnych poziomach rozgrywek, mający na koncie liczne sukcesy w pracy trenerskiej zarówno drużyn mężczyzn, jak i kobiet.

Koordynatorem konferencji była Agata Wdowik – doradca metodyczny MCDN.

Galeria zdjęć

wróć do listy aktualności
arrow
Facebook
YouTube