09.08.2023

Planowanie pracy szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2023/2024 z uwzględnieniem aktualnych przepisów prawa oświatowego – seminarium

grafika promująca wydarzenie

Niebawem początek nowego roku szkolnego, a wraz z nim kolejne wyzwania organizacyjne i formalne stojące przed dyrektorami szkół i placówek oświatowych oraz nauczycieli. By lepiej przygotować się do nowych zadań i obowiązków, 28 i 30 sierpnia br. zapraszamy na szkolenie pt.: „Planowanie pracy szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2023/2024 z uwzględnieniem aktualnych przepisów prawa oświatowego”, które odbędzie się w ramach Akademii Zarządzania.

Planowanie pracy szkół i przedszkoli w roku szkolnym to złożony proces, który ma na celu organizację działań edukacyjnych i pedagogicznych w szkołach i przedszkolach. Ten proces obejmuje wiele aspektów i działań mających na celu zapewnienie efektywnego i harmonijnego przebiegu całego roku szkolnego.

Podczas sierpniowego seminarium uczestnicy otrzymają wiedzę z zakresu:
– aktualnego stanu prawnego dotyczącego organizacji pracy szkół i przedszkoli,
– zatrudniania pedagogów specjalnych,
– awansu zawodowego,
– nowych przepisów dotyczących uczniów z Ukrainy,
– nowych arkuszy ocen,
– planowania nadzoru pedagogicznego oraz nadzoru zewnętrznego w roku szkolnym 2023/24.

Wszystkie te elementy łączą się w spójny plan pracy, który ma na celu zapewnienie jak najlepszej jakości edukacji, wsparcia rozwoju uczniów oraz efektywnej organizacji pracy szkoły lub przedszkola.

Szkolenie przeprowadzi Izabela Suckiel – ekspert prawa oświatowego z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy do zapisów:
GRUPA I