02.09.2023

Porozmawiajmy o ocenianiu w szkole i na uczelni – konferencja

zdjęcie promujące konferencję

Zapraszamy do udziału w XXIX Konferencji Diagnostyki Edukacyjnej „Diagnostyka edukacyjna oceniania szkolnego i akademickiego”.

Tematyka konferencji realizuje jeden z priorytetowych kierunków polityki oświatowej Państwa na rok szkolny 2023/2024, którym jest m.in. doskonalenie kompetencji dyrektorów szkół i nauczycieli w zakresie warunków i sposobu oceniania wewnątrzszkolnego. O wadze tego priorytetu może świadczy decyzja o wsparciu Konferencji przez Fundację Empiria i Wiedza, a także decyzja Ministra Edukacji i Nauki o przyznaniu dla wydarzenia dotacji w ramach konkursu Doskonała Nauka II – Wsparcie Konferencji Naukowych.

Podczas konferencji wygłoszonych zostanie ponad 50 wykładów, przewidujemy także 6 warsztatów i panel dyskusyjny. Zachęcamy do uczestnictwa, do zadawania pytań i udziału w dyskusjach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na stronach konferencji: https://2023.konferencja-ptde.org/

Konferencja odbędzie się stacjonarnie w dniach 22-24 września w Łodzi, na Wydziale Elektrotechniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej.

Partnerem medialnym konferencji jest „Hejnał Oświatowy” – miesięcznik Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.