12.02.2023

Przed nami czas konkursów na stanowiska dyrektorów…

Grafika przedstawiająca tytuł, termin oraz nazwisko prelegenta. Na grafice mężczyzna w okularach.

Zapraszamy 20 lutego do uczestnictwa w seminarium online pn.: Jak się przygotować do konkursu na stanowisko dyrektora szkoły, przedszkola lub placówki oświatowej? Spotkanie organizowane jest ramach Akademii Zarządzania.

Przygotowanie się do konkursu to wyzwanie bez względu na doświadczenie i staż pracy.
Seminarium szkoleniowe z udziałem Izabeli Suckiel, specjalistki prawa oświatowego, skierowane jest do wszystkich kandydatów mających zamiar wzięcia udziału w konkursie na stanowisko dyrektora szkoły, przedszkola czy placówki oświatowej.

Po zakończeniu szkolenia uczestnik będzie potrafił:

• przygotować wymaganą dokumentację;
  • uzasadnić swoje przystąpienie do konkursu;
  • opracować autorską koncepcję funkcjonowania i rozwoju szkoły, przedszkola lub placówki;
  • przekonująco zaprezentować swoją kandydaturę podczas rozmowy konkursowej.

Poznaj program szkolenia i zapisz się na seminarium: Jak się przygotować do konkursu na stanowisko dyrektora szkoły, przedszkola lub placówki oświatowej?