Przygotowanie do zakończenia roku szkolnego – zadania dyrektora – szkolenie

Grafika przedstawiająca informacje o terminie i miejscu szkolenia

7 czerwca br., w ramach kolejnego spotkania Akademii Zarządzania MCDN, dyrektorzy i wicedyrektorzy szkół dowiedzą się, jak zgodnie z najnowszymi przepisami profesjonalnie przygotować zakończenie roku szkolnego. Spotkanie poprowadzi ekspert prawa oświatowego Izabela Suckiel.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się w szczególności o zadaniach dyrektora w związku z awansem zawodowym nauczycieli realizowanym wg nowych  i starych zasad. Nabędą wiedzę w zakresie oceny dorobku nauczyciela. Bardzo istotnym i aktualnym zagadnieniem będzie również kwestia podsumowania nadzoru pedagogicznego: wnioski ze sprawowanego nadzoru dotyczące kontroli, wspomagania i realizacji kierunków polityki oświatowej państwa.

Rola dyrektora placówki jest kluczowa w okresie zamykania roku szkolnego. Przyswojona wiedza pozwoli na sprawne przejście do tego ważnego etapu życia szkoły. Podczas szkolenia prowadząca odpowie na pytania uczestników, dlatego już zachęcamy do przygotowania zagadnień, które budzą Państwa wątpliwości.

Szczegóły programu wraz z możliwością zapisu