Rusza IV edycja „Małopolskiego Carolusa”

plakat

Województwo Małopolskie wraz z Instytutem Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, pragną w sposób szczególny nagrodzić uczniów, którzy wzorując się na osobie św. Jana Pawła II – Człowieka wielu pasji, rozwijają swoje zainteresowania, talenty i pasje.

Zapraszamy uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z naszego regionu do ubiegania się o tytuł „Małopolskiego Carolusa” – zgłoszenia przyjmowane będą do 10 maja 2024 roku.

Patronat honorowy nad projektem objęli: Przemysław Czarnek Minister Edukacji i Nauki, Arcybiskup Marek Jędraszewski Metropolita Krakowski, Barbara Nowak Małopolski Kurator Oświaty oraz Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Zostań „Małopolskim Carolusem” w jednej z trzech dziedzin:

• gemma gemmarum (omnibus edukacyjny)
  • artificem commendat opus (kultura i sztuka)
  • mens sana in corpore sano (sport)

Na tytuł „Małopolskiego Carolusa” składają się: nagroda pieniężna w wysokości 5.000 zł brutto oraz statuetka. Zostanie również przyznane wyróżnienie w danej dziedzinie w wysokości 3.000 zł brutto.

Szczegóły dotyczące IV edycji „Małopolskiego Carolusa” znajdują się na stronie Instytutu Dialogu Międzykulturowego.

Załączniki: