22.03.2024

Stosunek pracy zatrudnionych w szkołach i placówkach publicznych i niepublicznych – seminarium

Obrazek przedstawia: budynek szkoły , na pierwszym planie są drzewa

Sprawy kadrowe związane z zatrudnianiem pracowników, regulaminem pracy czy aktami osobowymi, to zawsze bardzo aktualne zagadnienie w placówkach oświatowych.

MCDN Ośrodek w Tarnowie zaprasza 8 kwietnia br. do udziału w seminarium „Stosunek pracy zatrudnionych w szkołach i placówkach publicznych i niepublicznych – interpretacje oraz praktyczne wskazówki”, które poprowadzi Lidia Rzeszutko – długoletni pracownik Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie Oddział w Tarnowie, wykładowca w Ośrodku Szkolenia Kadr Pracowników Państwowej Inspekcji Pracy – Wrocław. W trakcie spotkania zostaną poruszone kwestie związane z regulaminem pracy, prowadzeniem akt osobowych, zmianami związanymi ze stosunkiem pracy, okresami zatrudnienia, zmianą wymiaru etatu, rozliczaniem: wynagrodzenia, czasu pracy i urlopów.

ZAPISY NA SEMINARIUM