Świat teatru zamknięty w lapbooku

Jak aktywizować i rozwijać kreatywność oraz zainteresowania uczniów? Jak samodzielnie przygotować „książkę na kolanach? – o tym już wkrótce na warsztatach stacjonarnych w naszych ośrodkach.

W październiku rozpoczynamy cykl warsztatów dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, języka polskiego oraz nauczycieli bibliotekarzy. Na warsztatach „Teatr to jest takie miejsce, w którym mocniej bije serce” – świat teatru zamknięty w lapbooku uczestnicy będą mieli możliwość zamienić zwykłą tekturową teczkę w lapbook o teatrze.

Warsztaty rozpoczynają się 20 października w Ośrodku w Nowym Sączu, realizowane są również w Ośrodku w Krakowie27 października, Ośrodku w Tarnowie21 października i Ośrodku w Oświęcimiu17 grudnia. Warsztaty poprowadzi Iwona Nowak – nauczyciel konsultant ds. bibliotek szkolnych i informacji pedagogicznej.