07.03.2022

„Szkolnictwo branżowe – w drodze ku kompetencjom przyszłości”

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli – Ośrodek w Oświęcimiu – zaprasza kadrę kierowniczą techników, szkół branżowych oraz szkół podstawowych, doradców zawodowych, pedagogów, psychologów szkolnych, przedstawicieli JST, wszystkich zainteresowanych nauczycieli oraz inne osoby związane z edukacją zawodową, a także uczniów do udziału w konferencji on-line „Szkolnictwo branżowe – w drodze ku kompetencjom przyszłości.”

Konferencję otworzy Marlena Maląg – Minister Rodziny i Polityki Społecznej. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać m.in.: informacji o kierunkach wsparcia rozwoju zawodowego w Małopolsce, małopolskim rynku pracy, o roli organów prowadzących szkoły. Prelegenci opowiedzą o kompetencjach, których będzie oczekiwał rynek pracy od absolwentów szkół w przyszłości oraz o innowacyjnych metodach kształcenia. Podczas konferencji zostanie zaprezentowana również grywalizacja jako metoda, dzięki której kreowane są przedsiębiorcze postawy i zachowania uczniów.

Konferencja odbędzie się w dniu 23 marca br. (środa) w godz. 11.00–14.00. Zostanie przeprowadzona za pośrednictwem MS Teams. Uczestnicy otrzymają link umożliwiający dostęp do MS Teams.

Honorowego Patronatu udzielili:
Marlena Maląg – Minister Rodziny i Polityki Społecznej
Witold Kozłowski – Marszałek Województwa Małopolskiego

O udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.
Zgłoszenia na konferencję są realizowane za pomocą elektronicznego Systemu Rezerwacji Szkoleń.
Zapraszamy do rejestracji.