28.11.2023

Trzymaj formę! — konferencja

plakat promujący wydarzenie

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie oraz Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek w Krakowie zapraszają na konferencję online „Trzymaj Formę!”, której celem jest wzmocnienia edukacji zdrowotnej w szkole.

Konferencja „Trzymaj Formę!”, która odbędzie się zdalnie 14 grudnia br., wpisuje się w działania promocyjne ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Trzymaj Formę!”.

Konferencja ma na celu wsparcie metodyczne i merytoryczne nauczycieli zainteresowanych kształtowaniem prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej. Prelegenci przedstawią edukację konsumencką, cel i założenia programu oraz omówią materiały edukacyjne. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z przykładami prozdrowotnej aktywności szkół oraz efektami pracy w szkole w oparciu o poradnik i scenariusze.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji, która umożliwi bezpośrednie wdrażanie poznanych metod do praktyki nauczycielskiej oraz przyczyni się do wzmocnienia edukacji zdrowotnej w szkole.

Program konferencji wraz z możliwością zapisów

 

wróć do listy aktualności
arrow
Facebook
YouTube