04.03.2024

Ucz się, jak to łatwo powiedzieć – konferencja w ramach XIII Salonu Edukacyjnego

grafika z informacjami o wydarzeniu

We współczesnym świecie nauka staje się wyzwaniem, z którym uczniowie często muszą zmierzyć się samodzielnie. Łatwo powiedzieć „ucz się”, zapominając, że proces uczenia się to nieustanna podróż wymagająca zaangażowania, cierpliwości i elastyczności.

Jak co roku, w marcu, Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek w Krakowie zaprasza dyrektorów oraz nauczycieli szkół i placówek edukacyjnych z Małopolski do udziału w XIII Salonie Edukacyjnym. Perspektywy Polskiej Edukacji.

Temat tegorocznej konferencji brzmi : „Ucz się – jak to łatwo powiedzieć. Rozwijanie uczniowskich kompetencji w zakresie uczenia się”.

Doświadczenie i wiedza zaproszonych przez nas prelegentów:

• Danuty Sterny z Centrum Edukacji Obywatelskiej,
  • dr Małgorzaty Turczyk z Uniwersytetu Jagiellońskiego,
  • Marcina Pałysa z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach,
  • Katarzyny Sieniawskiej i Katarzyny Cyran z Da Vinci Publicznej Szkoły Podstawowej w Krakowie,

pozwolą nam zgłębić teoretyczne i praktyczne aspekty procesu uczenia się oraz skłonią do pogłębionej refleksji nad tworzeniem przyjaznego środowiska dla pracy ucznia.

Zapraszamy Państwa na spotkanie, które odbędzie się w Auli Głównej Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, ul. Podchorążych 2.

Dołącz do nas, 7 marca w godz. 14.00 – 18.15, aby wspólnie z naszymi Ekspertami kształtować przyszłość edukacji i stworzyć lepsze warunki rozwoju dla naszych uczniów.

Zapisz się już dziś i bądź częścią tego inspirującego wydarzenia!

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Witold Kozłowski – Marszałek Województwa Małopolskiego,  dr Gabriela Olszowska – Małopolski Kurator Oświaty