06.02.2024

Wsparcie Rodziny w sytuacji zagrożenia uzależnieniem – konferencja

Szanowni Państwo,

zapraszamy serdecznie do udziału w konferencji z zakresu profilaktyki uzależnień, która odbędzie się 28 lutego br. w Nowym Sączu.


„Rodzina w sytuacji zagrożenia uzależnieniem” – to konferencja skierowana do wszystkich osób, których praca ogniskuje się wokół rodziny: wychowawców, pedagogów, nauczycieli, terapeutów, psychologów, pracowników socjalnych i pracowników administracji samorządowej. Do udziału zapraszamy również funkcjonariuszy Straży Miejskiej, Policji oraz Kuratorskiej Służby Sądowej.
Podejmiemy tematy związane z praktycznymi aspektami diagnozy, terapii i rehabilitacji osób uzależnionych oraz członków ich rodzin.
Wśród zaproszonych Prelegentów są Eksperci z dziedziny leczenia i terapii uzależnienia i współuzależnienia oraz Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, którzy przedstawią informacje na temat cyberzagrożeń oraz rynku nowych substancji psychoaktywnych.

Przekażemy Państwu aktualną wiedzę prawną i medyczną związaną z profilaktyką i leczeniem uzależnień, w oparciu o działania realizowane w Województwie Małopolskim, ze szczególnym uwzględnieniem ziemi nowosądeckiej.

Zapraszamy serdecznie do udziału w spotkaniu.

ZAPISZ SIĘ

PROGRAM

Karolina Załęga,
Ekspert Wojewódzki
ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii

wróć do listy aktualności
arrow
Facebook
YouTube