XXVIII Krajowa Konferencja Diagnostyki Edukacyjnej

Zapraszamy do udziału w XXVIII Konferencji Diagnostyki Edukacyjnej zatytułowanej „Diagnozowanie kształcenia w edukacji stacjonarnej i zdalnej”, która odbędzie się w dniach 23 i 24 września 2022 roku w siedzibie Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie przy ul. Podchorążych 2.

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość wygłoszenia przygotowanego wystąpienia (do czego zachęcamy) inspirowanego tematyką zaproponowaną przez organizatorów lub innego z zakresu diagnostyki edukacyjnej.

Zachęcając do aktywnego udziału w konferencji zapraszamy do zapoznania się z publikacjami zebranymi w konferencyjnym padlecie zawierającym linki do wybranych artykułów i raportów z badań powiązanych z celami i tematyką Konferencji.

Organizatorem XXVIII Konferencji są: Polskie Towarzystwo Diagnostyki EdukacyjnejKatedra Badań nad Edukacją Geograficzną Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie im. Komisji Edukacji Narodowej oraz Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie.

Po dwóch latach konferencji w trybie online wreszcie będzie można spotkać się osobiście i wymienić doświadczeniami i refleksjami dotyczącymi diagnostyki edukacyjnej. Zapraszamy do Krakowa! Zachęcamy do zgłoszenia swojego udziału w Konferencji już dziś!