14.03.2024

Znamy Partnerów wyłonionych do udziału w Projekcie Małopolski Program Wspierania Uczniów

grafika przedstawia dwójkę dzieci z tornistrami

logo Programu

Informujemy, że uchwałą Zarządu Województwa Małopolskiego została zatwierdzona lista Partnerów do projektu Małopolski Program Wpierania Uczniów. Poniżej znajdą Państwo wykaz Gmin, które zostały zakwalifikowane do Programu.

W nawiązaniu do zamieszczonego w dniu 10.01.2024 r. na stronie BIP Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego ogłoszenia w sprawie naboru/konkursu na partnera projektu Małopolski Program Wspierania Uczniów, w ramach  programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 6. Fundusze Europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego – CP4(f), Działanie 6.12 Edukacja – projekty Województwa Małopolskiego, Typ projektu A, Komponent 2: Przygotowanie rozwiązań programowych oraz narzędzi diagnostycznych dotyczących uczniów zdolnych z syndromem nieadekwatnych osiągnięć a także wsparcie w tym zakresie kadry szkół podstawowych i uczniów tych szkół oraz ich rodziców, Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli informuje, że zostały zakończone procedury związane z rozstrzygnięciem naboru/konkursu na partnera do wyżej wymienionego projektu. 16 lutego 2024 roku odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej, która zatwierdziła wyniki oceny formalnej i dokonała oceny merytorycznej złożonych ofert analizując je pod kątem kryteriów określonych w Regulaminie naboru/konkursu i zarekomendowała swój wybór Zarządowi Województwa Małopolskiego. W dniu 12.03.2024 r. Zarząd Województwa Małopolskiego podjął uchwałę, zgodnie z którą do projektu  zostało wybranych 47 Partnerów, których listę załączamy poniżej.

Lista podmiotów wyłonionych do projektu w drodze naboru na partnera z sektora finansów publicznych do realizacji projektu Małopolski Program Wspierania Uczniów:

1. Gmina Bochnia, powiat bocheński
  42. Gmina Lanckorona, powiat wadowicki
  43. Gmina Spytkowice, powiat wadowicki
  44. Gmina Wieliczka, powiat wielicki

Lista podmiotów wyłonionych do projektu w drodze konkursu na partnera spoza sektora finansów publicznych do realizacji projektu Małopolski Program Wspierania Uczniów:

1. Stowarzyszenie Integracji, Promocji i Rozwoju Wsi Czasław – powiat myślenicki

Ponadto zgodnie z §1 ust. 2 uchwały z dnia 12.03.2024 r. została utworzona lista rezerwowa podmiotów z sektora finansów publicznych i spoza sektora finansów publicznych do realizacji projektu Małopolski Program Wspierania Uczniów, którą zamieszczamy poniżej:

1. Gmina Jerzmanowice-Przeginia, powiat krakowski
  2. Anna Krawczyk Organ prowadzący Publiczną Szkołę Podstawową z Oddziałami Przedszkolnymi, powiat krakowski
  3. Gmina Spytkowice, powiat nowotarski
  4. Gmina Ryglice, powiat tarnowski