Diagnostyka edukacyjna w szkolnej praktyce – cykl spotkań on-line

cykl diagnostyka w szkole

Od połowy marca br. startujemy z nowym cyklem bezpłatnych webinariów „Diagnostyka edukacyjna w szkolnej praktyce”. Wspólną misją organizatorów: Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli  Ośrodek w Krakowie i Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Edukacyjnej jest stworzenie przestrzeni do pogłębienia wiedzy oraz wymiany doświadczeń z zakresu diagnostyki edukacyjnej.

Wydarzenie będzie również doskonałą okazją do zaprezentowania dorobku XXIX Krajowej Konferencji Diagnostyki Edukacyjnej z 2023 r. „Diagnostyka Edukacyjna Oceniania szkolnego i akademickiego” finansowanej m.in. przez MEiN w ramach programu „Doskonała Nauka II”.

Wierzymy, że nasze wspólne spotkania z zaproszonymi ekspertami zaowocują wieloma cennymi wnioskami, które otworzą nowe perspektywy w pracy dydaktycznej. Serdecznie zachęcamy do udziału i aktywnego włączenia się w dyskusję.

Najbliższe spotkania poświęcone będą następującej tematyce:

Serdecznie zapraszamy!

Plakat diagnostyka szkolna w praktyce

Logo MCDNLogo PTDE