04.09.2023

Inaugurujemy nowy rok szkolny!

nowy rok szkolny

Każdego roku wrzesień przynosi wiele emocji i nadziei związanych z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. W tym roku także zarówno uczniowie, jak i ich nauczyciele z pozytywną energią do pracy i nauki rozpoczynają nowy etap edukacyjny.

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli życzy wszystkim uczestnikom życia szkolnego, a w szczególności dyrektorom szkół i nauczycielom, by nowe wyzwania edukacyjne, jakie niesie rok szkolny 2023/2024, stały się inspiracją i zachętą do dalszego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny przyniesie Państwu wiele radości z pracy z uczniami i satysfakcji zawodowej.

Mamy nadzieję, że kształtowanie kompetencji i zdobywanie nowych kwalifikacji zawodowych nauczycieli oraz osób związanych z edukacją będzie znacznie łatwiejsze przy wsparciu MCDN. Dlatego serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym Informatorem 2023/2024, w którym znajdziecie Państwo bogatą i kompleksową ofertę form doskonalenia dla nauczycieli, w tym: szkoleń, seminariów oraz różnorodnych kursów i konferencji.

Od lat wnikliwie obserwujemy zmiany społeczne i ekonomiczne zachodzące we współczesnym świecie, a zwłaszcza w polskiej edukacji. Podążamy za aktualnymi trendami w nauce i oświacie, łączymy nowoczesne formy ze sprawdzoną klasyką tak, by oferta edukacyjna proponowanych przez nas wydarzeń edukacyjnych mogła sprostać zarówno Państwa oczekiwaniom, jak i aktualnym przemianom życia społecznego. Dlatego szczególnie zachęcamy Państwa do zapoznania się z propozycją szkoleń „Wektory Życia” przygotowujących nauczycieli merytorycznie i metodologicznie do prowadzenia warsztatów psychoaktywnych z uczniami szkół ponadpodstawowych wspomagających kształtowanie u młodzieży postaw prozdrowotnych i prorodzinnych.

Szczególnie polecamy także Państwa uwadze szeroką i kompleksową ofertę szkoleń i seminariów w ramach „Sieci współpracy i samokształcenia”, która – w odpowiedzi na aktualne potrzeby współczesnego świata – stanowi innowacyjną formę dokształcania nauczycieli, oferując wymianę doświadczeń w wybranych obszarach tematycznych, analizę dobrych praktyk, tworzenie nowych rozwiązań edukacyjnych, wsparcie ekspertów oraz ukierunkowanie na potrzeby uczestników.

Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych szkoleń wraz z możliwością zapisu znajdą Państwo w zakładce: oferta szkoleń
Zachęcamy również do śledzenia nowości na profilu FB https://www.facebook.com/mcdn.edu.

wróć do listy aktualności
arrow
Facebook
YouTube