plakat promujący Święto Małopolski

10 czerwca z okazji Święta Małopolski dla wszystkich Małopolan odbędzie się ODLOTOWA IMPREZA PLENEROWA w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

W nawiązaniu do zbliżających się Igrzysk Europejskich, których gospodarzem jest Województwo Małopolskie, przygotowano wspaniałe sportowe atrakcje, w tym sportową grę terenową, w skład której będzie wchodziło 7 stacji prezentujących dyscypliny sportowe rozgrywane podczas Igrzysk (tenis stołowy, koszykówka, kajakarstwo, łucznictwo, kolarstwo, badminton, wspinaczka sportowa). Ponadto najmłodsi Małopolanie znajdą radość w strefie zabaw dla dzieci. Będzie wiele pokazów sportowych, warsztatów edukacyjnych, konkursów i wiele innych ciekawych atrakcji.

Zwieńczeniem całego wydarzenia będzie koncert Sylwii Grzeszczak.

Już dziś zaplanujcie z swój czas i zobaczcie jak dużo radości daje Małopolska!

Więcej informacji na stronie www.malopolska.pl/marka-malopolska/swieto-malopolski oraz na FB!