9 lutego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbędą się warsztaty metodyczne.

Fundacja GPW zaprasza nauczycieli przedmiotów zawierających treści ekonomiczne do udziału w warsztatach metodycznych w ramach 3 edycji projektu „Niebanalnie o giełdzie”!

Projekt stanowić ma uzupełnienie wiedzy i wzmocnienie kompetencji nauczycieli w związku ze zmianą programową i wdrożeniem w roku szkolnym 2023/2024 nowego przedmiotu „Biznes i Zarządzanie”.

Zagadnienia poruszane podczas warsztatów:

• świadoma konsumpcja,
  • budżet domowy,
  • jak zacząć oszczędzać?
  • jak wytrwać w oszczędzaniu?
  • jak oszczędzać, by przynosiło to zamierzone efekty?

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa oraz zestaw gier edukacyjnych „Kawiarenki”!

Udział jest bezpłatny, liczba miejsce jest ograniczona.

Więcej informacji i rejestracja na inne aktywności w projekcie: https://www.wizytyszkolnegpw.pl/niebanalnie-o-gieldzie

Organizatorem projektu jest Fundacja GPW. Patronat Honorowy objęli: Minister Edukacji, Ministerstwo Finansów oraz Centrum GovTech. Patronem projektu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie oraz Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Partnerami są Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych oraz Centralny Dom Technologii, patronat medialny – Głos Nauczycielski.

baner promujący wydarzenie