Nauczanie i wychowanie do wartości na lekcjach przedmiotów przyrodniczych

Grafika promująca konferencję 14 grudnia przedstawiająca wagę z napisami uczeń i nauczyciel.

Serdecznie zapraszamy 14 grudnia na konferencję online z cyklu „Uczeń i nauczyciel w szkole wartości”.

Konferencja adresowana jest do nauczycieli przedmiotów przyrodniczych szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych województwa małopolskiego, zainteresowanych aksjologicznym wymiarem edukacji.

Zaproszeni prelegenci – nauczyciele różnych przedmiotów wymienią się doświadczeniami na temat kształtowania wartościowych postaw u uczniów i nowatorskich sposobów ich wdrażania w szkolnej rzeczywistości.

Szczegółowy program konferencji i link do zapisów można znaleźć na naszej stronie: Nauczanie i wychowanie do wartości na lekcjach przedmiotów przyrodniczych z cyklu UCZEŃ I NAUCZYCIEL W SZKOLE WARTOŚCI